Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Druhý BO sraz

Goto down 
+12
Junit
Peter Blue
Mike Benes
Charles-McRolings
Rodney Samuelson
John Darwin
Maxmillian Phantomhive
Zyjar GM
Sierra Tomball
Tara
Albert
Katharine Ashdown
16 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime30.09.12 12:03

Drazí spoluhráči

Měsíc a pár dní po prvním velkolepém setkání se vám opět ozývám.
Jelikož spousta z vás neměla možnost, či dokonce nechtěla, dorazit, pokládám za svou povinnost otevřít diskuzi o dalším Grandiózním velkosrazu BOnerdů.
Orientační datum je v čase předvánočním nebo povánočním /zahrnujíc i leden/.
A na výběr máte ze dvou měst: již ozkoušené Pardubice a předvánoční/zimní Praha s horkou medovinou a spoustou turistů.

Vyjádřete se jak k datu tak i k místu konání nebo programu.

S láskou vaše Katharine Ashdown Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime30.09.12 12:05

Praaha, Praaha, Praaha! *skanduje*
Prosím? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime30.09.12 12:25

*neslyší jeho skandování, protože Albert bydlí bůh-ví-kolik kilometrů daleko a má rozbitý mikrofon*

Ale v zásadě s tebou souhlasím... Smile Takže můj hlas v případě nerozhodného výsledku putuje také pro Prahu, ale zatím ho odmítám započítat. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime30.09.12 12:33

Náhodou, mikrofon budu brzy mít nový, takže zlato, Razz
Vánoční Praha je ještě nádhernější než Praha kdykoliv jindy, a to je co říct! Navíc jsem objevil tuto úžasnou, drahou, anglicky mluvící kavárno-knihkupectvo-restauraci, kam oba s Kath chceme!
http://www.globebookstore.cz/
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime30.09.12 12:44

Já na žádnej sraz nejedu
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime30.09.12 13:51

Hm klidně pokud to nebude v mém zápočtovém týdnu Razz . Navíc musím KAth okrást o mé Harry Pottery:D

EDIT: Myslím že zápočták mám někdy před vánoci bližší termín dodám později Smile


Naposledy upravil Sierra Tomball dne 30.09.12 14:09, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime30.09.12 13:59

Konečně někdo kromě Berta! Very Happy
Kdy máš zápočtový týden? A nezapomeň na učebnice němčiny Razz
Návrat nahoru Goto down
Zyjar GM
GM
Zyjar GM


Posts : 210
Karma : 5
Join date : 02. 12. 10
Age : 27

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime30.09.12 14:12

Já s bratrem se druhého srazu nezúčastníme.
Návrat nahoru Goto down
http://www.bradavice-online.cz/
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime30.09.12 14:20

to mi chcete říct, že si uděláme komorní setkání ve třech? pokud se nepřidá ještě někdo? x_X
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime30.09.12 14:23

Chceš říct že nepočítáš s mojí účastí?! Very Happy Já se samozřejmě budu účastnit Štěp takže očekávám že se jeho excelenci His-Majesty-Lavrence dostane patřičné uvítání za to že cestou určitě někde zkysne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime30.09.12 14:31

Oh pardon, s Ondrou se počítá vždy a všude! Jen mě poněkud zmátlo to, že ses ještě neozval. Ale stále to bude poněkud komorní...
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime30.09.12 17:58

hlasuju pro ostravu ikdyz nebyla ve vyberu!! Very Happy a jinak uvidim jak na tom budu financne a casove, jinak bych se s vama velice rad seznamil i nazivo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime01.10.12 13:43

Jsem ochoten připojit svou úžasnou žlutou packu, pokud to bude stát za to. Nestojím o komorní sraz elegantních paniček, jejichž drbů už mám i tak dost přes skype (bez urážky Razz). Takže zkus dát dohromady listinu příchozích a já ti napíšu, zda mi to stojí za to Smile
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime01.10.12 17:30

Pikači! Leč se to nezdá já nejsem panička! Very Happy Navíc moc nedrbu, já vedu podnětnou konverzaci /hadry, hadry, hadry, geniálnost Johna Galliana a Karla Lagerfelda, hadry, hudba, umění, knihy, zamilované filmy, muzikály.../. Takže zavři papulu! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime01.10.12 17:30

S politování mti musím oznámit, že tvůj příspěvek byl shledán příliš... urážlivým na to, aby byl brán v potaz! /Tedy to elegantní si ponechám, neboť je poklonou. Very Happy /
Pokud vím, nejsou naše konverzace plné drbů. A nebyl jsi u konverzací s Bertem, takže nemůžeš soudit... Ale samozřejmě máš právo svůj názor rychle opravit Razz Very Happy
Ne, nemusíš se bát. Komorní sraz by nebyl pouze o konverzaci na téma móda. Wink Ve skutečnosti je naše malá skupinka velmi zábavná. A nezapomeň, přidá se i Sierra /budeme se o to snažit/, která dovede pobavit kohokoliv, kdykoliv. Pravděpodobně dorazí i Chriss s Arlett a takto se to postupně nabalí Smile
Takže nevycouvávej z něčeho, co ještě není domluveno na pevno. A srazy vždycky stojí za to.
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime01.10.12 17:38

Tohle je tedy sprosté obvinění! Před tebou jsme o módě nikdy nemluvili a ani nikoho nedrbali, nemluvě o tom, že my dva jsme v konverzaci společně byli ani ne 10 minut. Proto tě tedy žádáme, abys své obvinění stáhl a radši si vymyslel opodstatněnou výmluvu, když už nás nechceš vidět Razz


edit Tara: ale to je prece jasny Berte, Samuelson chce videt me jenze ja neprijedu, tak to musel na nekoho svádět Very Happy :-P
Návrat nahoru Goto down
Charles-McRolings
Profesor



Posts : 5
Karma : 0
Join date : 23. 09. 12

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime01.10.12 20:28

Jestli bude v Praze já se přidám
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime01.10.12 20:37

Že vy si vždy vyberete dobrej termín okolo vánoc budu v práci protože ti co maj rodinu budou mít dovolený.
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime02.10.12 8:24

Kdyby to byla Praha tak bych se stavil abych Vás taky poznal v reálu. Do Pardubek se mi nechce protože bych musel dávat 240 za tam i zpátky lístek na vlak. Sice bych za to v jinou dobu ty peníze dal ale v tyhle době nebudu mít na rozhazování. Nemluvě o tom ze mi bude končit brigoška a další se bude v Praze hledat hodně blbe
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime02.10.12 16:20

*vidí to poněkud bledě*

(lze si povšimnout diakritiky a to vypovídá o správnosti výrazu)

edit Albert: to znamená, žes to nenapsal ty?
edit Junit: to znamena ze sem to myslel hodne vazne


Naposledy upravil Junit dne 21.10.12 12:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime02.10.12 18:04

porad jsem pro ostravu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime02.10.12 18:07

Jelikož moc nesnáším MHD a zkrátka všeobecné cestování, nezúčastním se. Kdyby se někdo rozhodl to udělat v Mladé Boleslavi, nejsem proti a přijdu.
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime02.10.12 22:06

Pokud bude v praze rád se přidám Smile
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime02.10.12 22:38

Oho, to je mi pražáků!
Je někdo zásadně proti Globe?
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime02.10.12 22:51

Ich

edit Albert: ty snad na ten sraz jedeš? My se tu chceme dohodnout, nepotřebujeme, aby nám to tu spamovali ostatní

-


Naposledy upravil Michael Connor dne 03.10.12 19:43, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Druhý BO sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Druhý BO sraz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Diskuze] První BO sraz - Pardubice 25.8 2012
» 1. BO sraz: Pardubice 25.8 2012
» BO sraz v Brně na Gaudeamu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Srazy a setkání-
Přejdi na: