Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Druhý BO sraz

Goto down 
+12
Junit
Peter Blue
Mike Benes
Charles-McRolings
Rodney Samuelson
John Darwin
Maxmillian Phantomhive
Zyjar GM
Sierra Tomball
Tara
Albert
Katharine Ashdown
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Fox Phoenix

Fox Phoenix


Posts : 69
Karma : 0
Join date : 19. 01. 12
Age : 36

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 18:03

Fox neví co bude zítra, natož až kdo ví kdy. Nevím jak to budu mít pracovně a studovně. Takže zatím se velmi těžko mohu vyjádřit. Ale stejně bych se asi až do Pardubic nebo Prahy kvůli jednomu odpolednu nevlekla.
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 18:41

Bertie, Miku, nesežerte se! Ale tvrdil jsi, že pokud by to nebylo v Mladé Boleslavi, nepojedeš. Vzhledem k tomu, že jsou navržena dvě místa a ani jedno z nich není Mladá Boleslav, nepočítáme s tvou účastí. A ve chvíli, kdy nepřijedeš do Prahy /pro kterou je zatím nejvyšší počet hlasů/je mi to jedno/ tak je asi fuk, jestli chceš nebo nechceš do Globe.

Fox zatím se jedná o čistě informativní charakter, takže na konci října/v listopadu se začnou dělat "pořádné" termíny. A navíc to není "jen jedno odpoledne". Myslela jsem, že bychom se mohli v Praze na hlavním nádraží sejít kolem jedenácté a vydržet tam až do čtyř/pěti. To je víc jak odpoledne! A navíc to za to stojí Wink
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime21.11.12 14:42

Dovoluji si znovu otevřít otázku BOčkařského srazu. Razz
Navrhuji přesunutí na neděli. Všechny soboty mám zabrané /nejsem sama/ a co by to byl sraz bez organizátorky. Very Happy Co kupříkladu 9.? 16. jdu nejspíš pomáhat do důchoďáku s Vánoci, ale přežila bych to bez toho /i když nerada.../

edit: Slečna Ashdown /já/ se doopravdy upsala, ale stále mám pocit, že pan Albert je občas ošklivě rýpavý... A navíc šestka a devítka vypadají skoro stejně! Razz

edit2: Panu Albertovi se tímto tedy odpouští. Ale jestli mě ještě někdy bude takhle ošklivě děsit, tak si to s ním slečna Ashdown vyřídí.


Naposledy upravil Katharine Ashdown dne 27.11.12 15:30, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime21.11.12 16:55

Jelikož jsem ti ten termín dokonce dal na výběr, tak jsem samozřejmě pro!

edit: a slečna Ashdownová samozřejmě myslela 9. 12.

edit: pan Albert chtěl samozřejmě jen zabránit dezinformaci
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime27.11.12 16:02

Tak dobře... Vzhledem k tomu, že se nikdo neozývá, tak vyhlašuji deadline pro vaše vyjádření. Máte čas do 5.12. než vás unesou čerti, abyste se vyjádřili, jestli přijdete, kdy chcete přijít a eventuálně co chcete dělat. Razz
Nechci vás nějak omezovat, ale čtyři dny před srazem byste už mohli vědět, jestli máte čas. A když nemáte, tak jestli máte čas další neděli.
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime27.11.12 16:52

Takže sraz by byl 9.12 Jestli sem vyrozuměl ?
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime27.11.12 19:53

fajn, ještě jednou to shrnu, tentokrát už jen v bodech Smile

Datum:
9.12.2012 /pokud by vás hodně nemohlo 16.12.2012/
Čas:
Příchod: Diskutabilní /Což znamená, že pokud by byl někdo takový masochista, aby tam chtěl dojet na devátou, je to zamítnuto. Dřív jak v deset tam nebudu. Very Happy/
- pokud byste chtěli dorazit po oficiálním scuku, stačí se mi ozvat na mobil /728 321 317/ a já vám sdělím, kde se nacházíme předám pana Alberta
Odchod: Jak se komu bude chtít, či podle spojů
Místo: Praha - Hlavní nádraží, při pozdním příchodu viz příchod
Program: navrhuji Globe, ale kdyby s tím byl nějaký zásadní problém, tak se asi ještě něco vymyslí /a nebojte. pokud je vaše angličtina mizerná, kafe vám přinejhorším objednáme/

Pochopili? Very Happy

edit: *její orientační smysl je dobrý, jen on je detailista, kterému záleží na třech stupních* Very Happy


Naposledy upravil Katharine Ashdown dne 28.11.12 0:23, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime28.11.12 0:15

*směje se jejímu orientačnímu smyslu* Laughing
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime29.11.12 13:38

delate to uplne ale uplne blbe !!! rikal jsem ze na dalsi sraz uz jedu, ale kdyz jsem si nasel vlaky a zjistil jsem ze bych jen za cesty nechal 520 Kč Very Happy zatocila se mi z toho hlava Very Happy aspon mi reknete kdo tam jede, kdyby to nebyl sraz o peti lidech mozna bych o tom i zauvazoval Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime01.12.12 16:27

No zatím to vypadá, že to bude sraz o třech lidech, pokud se brzo někdo neozve. :/
Takže bych byla ráda, kdyby jste dali vědět. Vždyť kolik pražáků říkalo, že přijde? Razz
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime01.12.12 16:31

pokud se nade mnou rodičovstvo slituje a dá mi prachy na cestu tak přijedu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime01.12.12 17:34

Já říkal že příjdu pokud rodiče svolí a ještě sem se nezeptal.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime01.12.12 19:09

Tak se oba ptejte, ať to pak není sraz ve dvou Very Happy (ne, že by to vadilo)
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime04.12.12 14:10

No, svou žlutou tlapu jsem chtěl přidat, až když bych viděl, že tam nebudeme 3. Takže bude-li nás více než 7, pojedu
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime04.12.12 20:25

Jen bych vás chtěla upozornit, že s oznámením svého (ne)příchodu/(ne)příjezdu máte čas do zítřejší půlnoci! Pozdější reklamace neberu, měli jste to nahlášeno dost dopředu.
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime05.12.12 23:05

Puff... Právě před třemi minutami byl konec "uzávěrky přihlášek". Očividně to nikomu doma neprošlo/nikomu se nechtělo. Takže sraz s dovolením /a ostatně i bez něj/ přesouvám do osobní roviny. Vánoční trhy a medovinu a svařák a palačinky a horkou čokoládu v Globe si nemůžu nechat ujít! Razz
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime06.12.12 4:35

Kdybych měla čas tak klidně, ale hold, začíná mmi zápočták a spol -maras Sad
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime02.06.13 1:13

Milí BOčkaři,

ten sraz, na který jste (skoro) nikdo nedorazil, byl báječný. Sice bez medoviny a vánočních trhů, ale to ničemu nevadilo.
Ovšem i tak bych vás ráda viděla všechny pohromadě, a proto znovu otevírám toto téma.
Co byste řekli druhému bradavickému srazu? A kde byste ho brali? Zase Pardubice, uskutečnit navrhovanou Prahu, nebo někde úplně jinde?

xoxo
Kathie Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime02.06.13 10:07

Pokud bych měl možnost ukážu se v Praze. Takže jsem pro Prahu. A ano vím, že jsem se minule neukázal, ale teď už snad ano pokud teda nebude pořád takhle pršet... Dost mi to kazí chuť chodit ven Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime02.06.13 10:57

Já to myslela tak, že bychom se sešli až někdy v létě. V červnu rozhodně ne, protože by se nesešlo moc lidí. Taky počítám s tím, že by se sedělo někde venku v parku (v případě příznivého počasí) a na oběd by se jen někam zaběhlo. Anebo *chvilka napětí* můžeme udělat BOčkařský piknik! Smile
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime02.06.13 12:00

Jedu taky! Very Happy Hlasuju pro Prahu, jelikož tam pravděpodobně budu naloženej celé prázdniny. Very Happy A chci si s váma zatrsat lidičky! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime02.06.13 12:20

Mé drahé žluté Já by snad mohlo také.
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime02.06.13 12:43

Pikači jestli nedorazíš, tak na tebe pošlu tu druhou myš, co je oranžová a pikaču jí nedokáže porazit. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime02.06.13 18:41

A jak píši neustále: pokud to nebude jen ta vaše uzavřená společnost slečinek s čaji, tak nemám problém Wink

PS: Víš co je divný? Že v seriálu ju porazil Razz
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime02.06.13 20:41

I já se považuji za slečinku ?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Druhý BO sraz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý BO sraz   Druhý BO sraz - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Druhý BO sraz
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Diskuze] První BO sraz - Pardubice 25.8 2012
» 1. BO sraz: Pardubice 25.8 2012
» BO sraz v Brně na Gaudeamu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Srazy a setkání-
Přejdi na: