Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Absolutní offtopinkárna

Goto down 
+33
Cho Shing
Dawidek
Alison Davis
jedis
Roberto Edward Gwinn
Albert
Mark Linstrom
Katherine Leighton
Laura Swark
Junit
Holy Moonsays
Charlie Sunrice
Arlette Gérard
Calia Chiram
Nikolas Romero
Philip Rosswald
Samuel Galendo
Frayd Rodgers
Maxmillian Phantomhive
Lexi Right
Katharine Ashdown
Rodney Samuelson
Cherice
Christopher James
Alex Coburn
Christelle Gérard
Michael Gregory
Patrick Callson
Michelle McCool
Mike Benes
Sierra Tomball
Tara
Shiloh Fair
37 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Shiloh Fair
Čtvrtý ročník
Shiloh Fair


Posts : 58
Karma : 4
Join date : 17. 01. 12
Age : 32
Location : UK

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime25.09.14 22:54

Ale děláte to s láskou a rádi ^^ Páč máte skvělý pocit z toho, kolik lidí tím děláte šťastných ^^
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime26.09.14 0:07

Chmm tak o tom raději ani nepřemýšlím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime26.09.14 9:42

Správně Shiloh Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Shiloh Fair
Čtvrtý ročník
Shiloh Fair


Posts : 58
Karma : 4
Join date : 17. 01. 12
Age : 32
Location : UK

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: ....   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime26.09.14 16:07

To Tara: To bys měla, já osobně bych se v životě asi jinak zbláznila, kdybych si neříkala, že dost věcí, který dělám, dělám jen tak Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime26.09.14 23:33

18h a 16 minut !Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime27.09.14 1:27

Takto se zahání nespavost Very Happy! http://www.superhry.cz/hra/2806-sushi-cat-2-the-great-purrade ta hra je vysoce návyková Very Happy!
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime27.09.14 8:01

Tak dnes to vypukne. Doufám, že jsou všichni plně připraveni. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime27.09.14 10:48

už jen chvíle !Very Happy chvííííííle do noliferství !Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Laura Swark

Laura Swark


Posts : 21
Karma : 5
Join date : 22. 07. 14
Age : 25
Location : Nitra

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime27.09.14 15:12

:DD.. už len pár hodín :3
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime27.09.14 15:15

To by byla sranda, kdybysme teď řekli, že nic nebude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime27.09.14 15:19

No, jak pro koho Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Patrick Callson

Patrick Callson


Posts : 6
Karma : 4
Join date : 22. 04. 13
Age : 31

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime28.09.14 11:40

Tak jaké máte ze včerejška pocity? Já osobně jsem překvapen, nad nebojácností jistých prváků Very Happy Asi bych měl z včerejších událostí doživotní trauma i v mém věku Laughing Ale jinak parádní zábava.
Návrat nahoru Goto down
Michael Gregory
Třetí ročník
Michael Gregory


Posts : 60
Karma : 4
Join date : 21. 04. 12
Age : 31
Location : Cardiff, Wales

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime28.09.14 12:02

Bolo to super, až na pár prvákov, ktorí RP príručku videli asi tak z 5 metrov, na druhej strane ale treba uznať, že iní sa zas ukázali ako veľmi kvalitní RPeri a ak vydržia, tak z nich bude aj úžitok. Smile
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime28.09.14 12:47

Ojeje, tak včera jsem přítomná být nemohla, ale doufám, že dnes nebo zítra se do hry už konečně po době podívám Smile Jsem zvědavá na prváky Cool  Zvlášť na ty, co viděli RP leda z rychlíku (fakt by mě zajímalo, kolik jich tento rok bude Rolling Eyes )
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime28.09.14 13:17

No mě prváci dosti překvapují. Dost neohroženě takhle mluvit se strašími to je síla. Ale hra byla skvělá a musím říct, že někteří prváci jsou na tom dost dobře z hlediska Rp.
Návrat nahoru Goto down
Laura Swark

Laura Swark


Posts : 21
Karma : 5
Join date : 22. 07. 14
Age : 25
Location : Nitra

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime28.09.14 13:43

Tak osobne som aj ja prekvapená ako sa niektorí chovali. To že Peycal [neviem presne ako sa volala] písala smajlíky, to bolo ešte ako v pohode. Ale keď sa tam zjavili tí obesenci, tak väčšina tam iba pobehovala po izbe akoby sa nič nedialo. Za ďalšie, je úplne normálne komunikovať s hospodským o whiskey a o tom, ako by mal 10 alebo 12 ročným naliať Shocked . Ale zasa treba povedať že je tam aj menšia skupinka tých, ktorí si tie príručky nejakým spôsobom prečítali a niečo si do hlavy naliali.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime28.09.14 13:44

Překvapují Very Happy..jo Very Happy vsadili si na Maxe ty mrchy a ne na Sierru že prej je neškodná Very Happy! já jim dám v bradavicích Very Happy!
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime28.09.14 14:15

Do školky to musíte s nima vydržet, po školce začnou padat hlavy. Mě taky nepřišlo zrovna normální, že příjnde host do hospody a zaleze si do kuchyně jako do samoobsluhy. A že Vás bylo Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime28.09.14 17:51

Já tam lezla Very Happy ...ale já poctivě kradla XD
Návrat nahoru Goto down
Alex Coburn

Alex Coburn


Posts : 3
Karma : 0
Join date : 27. 09. 14

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime28.09.14 23:45

Jako musím říct že zatím co sem tam viděl všechny prváky tak se mi zdálo že s RP začínají, emoty psali stroze, say taky nebyl zrovna nejlepší ale některý, jak bylo vidět, RP znají už docela dlouho. Já jsem prvák ale RP se věnuju už 3 roky. Ale jak tady někdo už řekl, taky mě dost překvapilo když se tam 10-ti letej kluk ptal hostinského na whiskey a pak tam říkal že u nich v Rusku už v 11-cti zkoušel vodku a že jí pili normálně. No, každopádně doufejme že se poučí. Smile
Jinak, já se nemůžu dočkat až se otevře Příčná ulice a koupím si svoji hůlku! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Christopher James

Christopher James


Posts : 13
Karma : 0
Join date : 22. 09. 14
Age : 28
Location : Pleione

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime28.09.14 23:50

Možná by se mohlo udělat nějaké to cvičné rp pro ty nováčky.. nebo tak něco.
Návrat nahoru Goto down
Cherice
Profesor
Cherice


Posts : 2
Karma : 3
Join date : 01. 08. 14
Location : Za devatero horami

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime29.09.14 17:54

Cvičné RP pro nováčky? Však ať jdou do školky, tam je to naučí. Ta je navíc povinná, dnes od 20:00, pokud vím. Takže děcka, be ready a nástup.
Návrat nahoru Goto down
Laura Swark

Laura Swark


Posts : 21
Karma : 5
Join date : 22. 07. 14
Age : 25
Location : Nitra

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime29.09.14 18:17

Trošku mimo tému.. poprosím nejaké GM-ko o preíčtanie ticketu. Už 15 minut tam stojím zaseknutá v miestnosti silent
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: jj   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime30.09.14 21:15

Tak rád bych vyjádřil obdiv za RP slečny Right a Marschally. Málokdo umí dobře zaerpit takovou situaci klobouk dolů.
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime30.09.14 21:17

Mike Benes napsal:
Tak rád bych vyjádřil obdiv za RP slečny Right a Marschally. Málokdo umí dobře zaerpit takovou situaci klobouk dolů.
Na prváky zatím vypadáte nejnadějněji, RP chápete pěkně, takže doufám, že skončíte s dobrým kolektivem, protože by bylo opravdu smutné, kdyby jedny z mála prvaček, které umí eRPit, odešli. A neberte to prosím osobně, my jsme v realu fakt fajn lidi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Absolutní offtopinkárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Absolutní offtopinkárna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Absolutní offtopinkárna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: