Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Absolutní offtopinkárna

Goto down 
+33
Cho Shing
Dawidek
Alison Davis
jedis
Roberto Edward Gwinn
Albert
Mark Linstrom
Katherine Leighton
Laura Swark
Junit
Holy Moonsays
Charlie Sunrice
Arlette Gérard
Calia Chiram
Nikolas Romero
Philip Rosswald
Samuel Galendo
Frayd Rodgers
Maxmillian Phantomhive
Lexi Right
Katharine Ashdown
Rodney Samuelson
Cherice
Christopher James
Alex Coburn
Christelle Gérard
Michael Gregory
Patrick Callson
Michelle McCool
Mike Benes
Sierra Tomball
Tara
Shiloh Fair
37 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Michael Gregory
Třetí ročník
Michael Gregory


Posts : 60
Karma : 4
Join date : 21. 04. 12
Age : 31
Location : Cardiff, Wales

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime23.12.14 20:38

Už asi nie je čo dodávať. Iba ak keep calm and stay Bradavice. Pevne verím, že sa ešte do hradu pozriem a posedím si na pár hodinách, povystrájam pár kravín (vytopím pár záchodov) a postraším pár prvákov. Bol som vďačný aj za Rumunsko, užil som si to aj tam, ale hrad je hrad. Viem, že ste sa snažili nás zdržať na medzilokácii, než dokončíte veci v hrade (Viacero RP serverov to už nejakú dobu robí takto), ale keď raz očakávame na obed Rezeň, tak sa s praženicou neuspokojíme, aj keď je akokoľvek dobrá. Cool.
Pevné nervy a pekné sviatky prajem, dúfam, že ešte vydržíte a potiahnete to až do úspešného konca.
P.S. Kat, nudím sa, nemám komu robiť zle. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katherine Leighton

Katherine Leighton


Posts : 9
Karma : 1
Join date : 14. 04. 13
Age : 28
Location : London, Prague

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Veselé Vánoce   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime26.12.14 0:57

Taky přeju hezké svátky všem Smile Neboj až mě popadne chuť určitě se objevím Wink
Návrat nahoru Goto down
Laura Swark

Laura Swark


Posts : 21
Karma : 5
Join date : 22. 07. 14
Age : 25
Location : Nitra

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime10.01.15 18:13

Takže nič nebude? Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Alison Davis




Posts : 1
Karma : 0
Join date : 24. 09. 14

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime31.01.15 19:51

Je to obrovská škoda. Každý deň chodím aspoň na chvíľu do hry, či na niekoho nenarazím, ale márne ...
Návrat nahoru Goto down
Dawidek




Posts : 4
Karma : 0
Join date : 11. 11. 14
Age : 28
Location : Slovensko

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime08.02.15 17:58

Ahojte, neviete kedy sa nahodou bude otvarat novy skolsky rok? Cakam uz na to 4 mesiace :<
Návrat nahoru Goto down
Laura Swark

Laura Swark


Posts : 21
Karma : 5
Join date : 22. 07. 14
Age : 25
Location : Nitra

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime08.02.15 20:38

Hra sa akosi pozastavila ako vidím Sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Dawidek




Posts : 4
Karma : 0
Join date : 11. 11. 14
Age : 28
Location : Slovensko

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime08.02.15 23:03

Mam to chapat tak ze sa vobec nehrava?
Návrat nahoru Goto down
Holy Moonsays
Třetí ročník
Holy Moonsays


Posts : 92
Karma : 0
Join date : 08. 05. 12
Location : Střídavě

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime10.02.15 15:21

Né že nehraje, spíš je to prázdninová lokace, logovat se múže ale škola začne až...nikdo neví kdy a tak to lidi moc nebaví.
Návrat nahoru Goto down
Laura Swark

Laura Swark


Posts : 21
Karma : 5
Join date : 22. 07. 14
Age : 25
Location : Nitra

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime13.03.15 19:29

Robí sa ešte niečo s projektom?
Návrat nahoru Goto down
Dawidek




Posts : 4
Karma : 0
Join date : 11. 11. 14
Age : 28
Location : Slovensko

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime14.03.15 19:53

Nechcem nic vravet, ale cakam uz na list zo skoly 5 mesiacov... mam pocit, ze to tu zomrelo...
Návrat nahoru Goto down
Michael Gregory
Třetí ročník
Michael Gregory


Posts : 60
Karma : 4
Join date : 21. 04. 12
Age : 31
Location : Cardiff, Wales

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime22.05.15 17:31

Chodí sem ešte niekto, aspoň si zaspomínať na staré dobré časy? Sad Chýba mi to! pale
Návrat nahoru Goto down
Laura Swark

Laura Swark


Posts : 21
Karma : 5
Join date : 22. 07. 14
Age : 25
Location : Nitra

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime24.05.15 19:19

Chodím Smile Párkrát do týždňa dúfať, že sa to tu znova obnoví :/ Sad
Návrat nahoru Goto down
Cho Shing
Druhý ročník
Cho Shing


Posts : 28
Karma : 8
Join date : 05. 09. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Abstolutní Offtopikárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime25.05.15 13:24

Nebyla by aspoň nějaká informace? Jak to teď s BO je, jestli máme ještě doufat v znovuotvoření nebo brečet v rohu? Neutral
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime19.06.15 17:28

Mám pocit, že BO umřelo. Můžeme tedy akorát smutně zpívat hymnu bradavic při jeho pohřbu Crying or Very sad . Je to podle mě veliká škoda, protože tenhle nápad byl vážně originální a měl potencionál. Ale stále mám tu malou naději, že se tu náhle zjeví příspěvek o znovuobnovení Smile
Návrat nahoru Goto down
Zyjar GM
GM
Zyjar GM


Posts : 210
Karma : 5
Join date : 02. 12. 10
Age : 27

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime23.06.15 11:05

Bohužel jste si toho přepychu a služeb, které jsme pro vás připravovali absolutně nevážili..... Nemá smysl dělat akce pro pět lidí, kteří na serveru většinou zůstali až do konce. Je mi líto, práce na tom byla opravdu obrovská a neskutečně náročná pro celý tým.
Návrat nahoru Goto down
http://www.bradavice-online.cz/
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime25.06.15 20:48

Já jenom nechápu to, že když Rumunsko se lidem nelíbilo tak jste zrušili vše, když to byla jen prázdninová lokalita. Věřím, že spousta nováčků se těšila hlavně na kouzla a čáry v Bradavicích a proto je Rumunsko tak nenadchlo a zůstávali tam jen ti, kteří hru už hráli předtím. Mám pocit, že kdyby se otevřeli Bradavice jako takové, tak by lidé spíše ve hře zůstali déle, protože tenhle server měl hlavně myšlenku  nabídnout člověku něco co si jen tak nezažije, tedy svět čar a kouzel. Na tábor si můžeme zajet kdy chceme. Co kdybyste zkusili sehnat nové lidi do týmu, protože věřím, že je tu několik lidí kdo by se o projekt rádi starali, když je zaškolíte tak vám určitě se vším pomůžou. Nebo pokud už nechcete mít nic s projektem společného, tak byste mohli pomyslné žezlo předat někomu kdo by o to stál. Protože je podle mě velká škoda všechno tohle jen tak zahodit.
Nechci tímto nějak znehodnotit vaši práci, nebo tak lokalita to byla pěkná a akce tam mohli být určitě zajímavé, ale kvůli nedostatku času jsem tam nemohl trávit tolik času. Smile


Naposledy upravil William Brown dne 26.06.15 18:47, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Scarlet Constantine




Posts : 3
Karma : 2
Join date : 07. 10. 14

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Jen můj názor   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime25.06.15 21:17

Mrzí mě, jak to s Bradavicemi-online skončilo. Autoři měli skvělý nápad a věřím že Bradavice vypadají nádherně, obzvláště po rekonstrukci (bohužel, jsem neměla šanci je na vlastní oko vidět). Vím, že bych tohle v téhle době nedokázala vytvořit, ale přesto se zmíním, že mě mrzí přístup autorů a obávám se, že právě kvůli tomu se s Bradavicemi děje to, co se děje. Rozhodně se nedivím autorům, že je mrzí, když se jejich plán či dílo účastníkům nelíbí, ale nemyslím si, že by hned o všech (kromě zmíněných pěti studentů) měli říkat, že si Vaší práce neváží a že nedávají ohledy na to, že jste taky jen lidé a nemáte čas pro nás furt něco vymýšlet (myslím že se o tom zmínila uživatelka Tara). Já si naopak Vaší práce moc vážím, přestože jsem sama na prázdninovou lokaci moc nechodila, bylo to zejména proto, že se tam toho opravdu moc nedělo a nejvíce jsem se těšila na Bradavice. Vím, že hraní je i o vlastní fantazii a že bychom se mohli zabavit s ostatními, ale přeci jenom to jde i naživo s kamarády, chodit po lese a sbírat borůvky. Kdybyste chtěli argumentovat tím, že nemáte čas na vymýšlení všemožných akcí, tak si vzpomeňte, že pomoc jste odmítali. Will se Vám, jak mi vyprávěl, nabízel, že by Vám tohle všechno pomohl spravovat, ale vy jste mu jasně odpověděli, že pomoc s ničím nepotřebujete.
Pobavil mě názor, že přeci prváci nebudou chtít hned draka a objevovat a do nebezpečí se vrhat... zavzpomínejme, co všechno prožil sám Harry Potter jen v prvním ročníku? Je vidět, že autoři už jsou rozumně staří, protože děti nemyslí tak moc na nebezpečí co je čeká. Věřte mi. Mám 7-letého synovce a bojí se jen cizích lidí. Co nás všechny zaujalo na světě Harryho Pottera? Dobrodružstí, kouzla a čáry a podobné věci. Toho se mi bohužel moc nedostávalo a to jsem zprvu navštivovala server každý večer. Práce kterou autoři odvedli je nádherná, ale bohužel nevyužívá možností a obrovského potanciálu, který má. Ne nadarmo se říká "náš zákazník, náš pán". Podle mě by hra hnedka ožila, jak by začal školní rok. Ale místo toho, aby autoři potlačili svojí hrdost a oznámili "nečekané zahájení" školního roku, tak hru radši (přijde mi že trochu uraženě) ukončili. Každopádně děkuji autorům aspoň za to, co jsem s nimi zažila a přeji jim, ať si to rozmyslí a zkusí třeba re-reopening Bradavic!
cheers
Návrat nahoru Goto down
Charlie Sunrice

Charlie Sunrice


Posts : 13
Karma : 1
Join date : 07. 04. 13
Age : 25

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime19.07.15 4:47

Takže....this is the end? :/



Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Jk-rowling
Návrat nahoru Goto down
Scarlet Constantine




Posts : 3
Karma : 2
Join date : 07. 10. 14

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.15 1:49

Přijde mi, jako by to ani nezačalo Neutral
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.15 3:25

Ja jen tise doufam ze to co jsme psali nikdo z GM nevidel, protoze pokud ano a nevyjadril se k tomu tak je mi to lito a jsem lehce zklamany :/. Protoze a znovu se opakuji rusit tohle vsechno je obrovska skoda, alespon to prenechte prosimvas nekomu jinemu, ale nenechavejte projekt utonout. Byla by to obrovska skoda Smile
Návrat nahoru Goto down
Cho Shing
Druhý ročník
Cho Shing


Posts : 28
Karma : 8
Join date : 05. 09. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.15 10:04

Každý RP server má své dobré chvíle i špatné. Rumunsko byl propadák, ano, ale nepříjde mi to jako tak velká rána aby skončil celý server. Všichni si váží vaší práce ačkoli to v tu chvíli možná tak nevypadalo.
Opravdu nechápu, že jste to hned vzdali, dalo by se to jednoduše smést ze stolu a pokračovat dál.
A jak už bylo zmíněno, když o to nemáte zájem.. alespoň přenechte server někomu jinému, protože je škoda aby tolik práce přišlo vniveč.
Návrat nahoru Goto down
Marionette
GM Padawan
Marionette


Posts : 29
Karma : 0
Join date : 23. 04. 13

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.15 19:05

Upozorňuji, že tento příspěvek jsem neprojednávala se zbytkem GM s většinou ani nejsem v kontaktu, takže toto nemůžete považovat za oficiální vyjádření.
Nejednalo se pouze o fakt, že Rumunsko neklaplo - kdyby se k tomu nepřipojily další věci, tak nám to může být vcelku ukradené. Prostě se měsíc počká, než "akce" skončí a jede se dál v klasickém stylu. Hlavní problém byl v tom, že GM mají vlastní život, který většině týmu připravil zkoušková, maturitu, případně další "dospělácké" starosti. A ve chvíli, kdy nastaly problémy technického rázu, které zapříčinily, že se na projektu objevila práce tak na celý rok, pokud bychom to měli za jediný cíl našeho života, tak prostě nebylo možné to pořádně rozjet v Bradavicích. V rámci dobré vůle jsme otevřeli rumunskou lokaci, abyste se měli kde bavit. Bohužel jste se nezvládli o zábavu postarat, takže jsme opět skončili tak, že jsme museli denně vymýšlet akce, a tím pádem nebyl čas na řešení technických problémů.
Nakonec jsme si uvědomili, že celý GM tým v následujících letech bude částečně zaneprázdněn školou a dalšími "úklady života", takže bychom stejně neměli čas se o vás pořádně starat.
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime22.07.15 23:07

Rozhodně chápu, že tohle je pro vás poměrně dost velká komplikace Very Happy, ale proč si neseženete posilu do týmu a nepředáte jim většinu povinností, minimálně na akce by se vám lidi sháněli lehce bych řekl a pro technické záležitosti rozumím, že to není zas až tak lehké někoho sehnat nebo zaškolit, ale určitě by se to dalo nějak provést věřím, že by se někdo našel schopný kdo by to zvládl, nebo někdo kdo by se to dokázal doučit. A opět se mi tady naskýtá ona otázka proč vlastně projekt, pokud tedy nejste schopni ho v momentální podobě udržet vchodu někomu nepředáte, je to škoda přijít o takhle dobře rozjetý projekt, často teď jen tak sedím a říkám si jak bych si moc rád přál projít se opět Bradavicemi. Doufám, že se k tomuto tady vyjádří někdo za zbytek týmu, ale děkuju marionette, že se alespoň ona ozvala Smile.

Jinak stále doufám, že projekt se obnoví, protože se to určitě dá udělat Smile
Návrat nahoru Goto down
Zyjar GM
GM
Zyjar GM


Posts : 210
Karma : 5
Join date : 02. 12. 10
Age : 27

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime24.07.15 16:17

Návrat nahoru Goto down
http://www.bradavice-online.cz/
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime06.09.15 19:49

No kouzlo pěkné...ale dva měsíce kšáá a furt nic :-D . Ani snaha sehnat junita ohledně toho zda server nebude dál předávat se mi nepodařila Very Happy. Takže jak sme na tom ? Ví to vubec někdo ?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Absolutní offtopinkárna
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Absolutní offtopinkárna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: