Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Absolutní offtopinkárna

Goto down 
+33
Cho Shing
Dawidek
Alison Davis
jedis
Roberto Edward Gwinn
Albert
Mark Linstrom
Katherine Leighton
Laura Swark
Junit
Holy Moonsays
Charlie Sunrice
Arlette Gérard
Calia Chiram
Nikolas Romero
Philip Rosswald
Samuel Galendo
Frayd Rodgers
Maxmillian Phantomhive
Lexi Right
Katharine Ashdown
Rodney Samuelson
Cherice
Christopher James
Alex Coburn
Christelle Gérard
Michael Gregory
Patrick Callson
Michelle McCool
Mike Benes
Sierra Tomball
Tara
Shiloh Fair
37 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Katherine Leighton

Katherine Leighton


Posts : 9
Karma : 1
Join date : 14. 04. 13
Age : 28
Location : London, Prague

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime10.10.14 10:27

Já jsem taky včera neodolala a nakoupila si ještě nějaký oblečení i navíc, ale spíš se snažim co nejvíc ušetřit z těch peněž do Rumunska Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Charlie Sunrice

Charlie Sunrice


Posts : 13
Karma : 1
Join date : 07. 04. 13
Age : 25

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime11.10.14 14:49

Chtěl bych moc poděkovat za včerejšek Smile Moc se to povedlo snad to bude pokračovat v podobném duchu se stejně hojnou účastí What a Face
Návrat nahoru Goto down
Mark Linstrom
Třetí ročník
Mark Linstrom


Posts : 64
Karma : 2
Join date : 14. 05. 12
Age : 26
Location : Norway

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime12.10.14 0:26

Jo to Rumunsko je docela fajn, ale už se těším do Bradavic.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michael Gregory
Třetí ročník
Michael Gregory


Posts : 60
Karma : 4
Join date : 21. 04. 12
Age : 31
Location : Cardiff, Wales

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime13.10.14 0:00

Chcel by som pochváliť GMT za dnešnú dobre premyslenú a pripravenú akciu. Aj keď sa sem tam niečo pokazilo (Oranžové svietniky), tak to bolo fakt super a mal som aspoň na chvíľu pocit, že som sa vrátil tak o 10 rokov naspäť do tábora v prírode, za čo vám dávam MEGA plus! Cool
Návrat nahoru Goto down
Mark Linstrom
Třetí ročník
Mark Linstrom


Posts : 64
Karma : 2
Join date : 14. 05. 12
Age : 26
Location : Norway

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime13.10.14 21:00

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 10631294_468918199912884_2619003191778081730_o

Tento screen se ke mě před chvilkou dostal... -.....-
Návrat nahoru Goto down
Charlie Sunrice

Charlie Sunrice


Posts : 13
Karma : 1
Join date : 07. 04. 13
Age : 25

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime13.10.14 22:03

What happens in Romania, stays in Romain No
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime01.11.14 21:21

Tady to zase nějak chcíplo. To je teda děs děcka. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Charlie Sunrice

Charlie Sunrice


Posts : 13
Karma : 1
Join date : 07. 04. 13
Age : 25

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime02.11.14 11:43

Začal jsem koukat od znova na HP v angličtine a musím říct že občas to je docela prča jim bez titulků min. v en porozumět Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime02.11.14 13:22

Jak pro koho Razz

Oživme diskuzi! A hlavně by se mohl oživit zájem o hru, chodí nás tam pravidelně 5 a občas se někdo přidá, přitom akce jsou skoro na denním pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Roberto Edward Gwinn




Posts : 10
Karma : 0
Join date : 26. 11. 13
Age : 29

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime06.11.14 19:29

Co se deje se serverem , druhej den v rade lognu neco kolem 7 a je online bud 5 lidi nebo jen ja ... Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime06.11.14 20:35

Kdoví, zeptej se "nováčků" a ty si máš co stěžovat Very Happy ...Většinou sme na serveru Já, Mike či Elish Smile
Návrat nahoru Goto down
Roberto Edward Gwinn




Posts : 10
Karma : 0
Join date : 26. 11. 13
Age : 29

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime08.11.14 12:26

Sierra Tomball napsal:
Kdoví, zeptej se "nováčků" a ty si máš co stěžovat Very Happy ...Většinou sme na serveru Já, Mike či Elish Smile

Tak jako ja bCh tam byl kazdej den ale kdyz tam vidim 2 lidi online ztracim motivaci.. A to jsem online treba pul hodky jestli se neco nezmeni
Návrat nahoru Goto down
Charlie Sunrice

Charlie Sunrice


Posts : 13
Karma : 1
Join date : 07. 04. 13
Age : 25

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime08.11.14 19:00

Občas do hry nakouknu a vždy mrtvo Sad Teď jsem dokonce propadl texturou a nikdo mě nemůže portnout zpět Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Laura Swark

Laura Swark


Posts : 21
Karma : 5
Join date : 22. 07. 14
Age : 25
Location : Nitra

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime20.11.14 16:46

V poslednej dobe je tu neskutočne mŕtvo Crying or Very sad. Deje sa niečo?
Návrat nahoru Goto down
Roberto Edward Gwinn




Posts : 10
Karma : 0
Join date : 26. 11. 13
Age : 29

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime02.12.14 12:56

Laura Swark napsal:
V poslednej dobe je tu neskutočne mŕtvo Crying or Very sad. Deje sa niečo?
Podle me server dal uz nepujde, sance byla na zacatku kdyz bylo online az 45 lidi , coz je hodne, jenze lidi to opravnene prestalo bavit tak jako me, nerikam ze je to spatne udelane ale lidi to hraji aby kouzlili a meli proste volnej pohyb , bohuzel tak to je
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime02.12.14 18:13

Eh...online 45 lidí? Jako vážně? Tak to už dost dlouho nepamatuju. Nevim, co jste čekali, ale jak již naše milovaná Taruška psala, server byl otevřen kvůli prosbám z venku. Bradavice nejsou dokončeny a takto vám umožnili, aby jste si mohli konečně zaRPit. Možná čekáte, že to ve škole bude jiné, ale takový rozdíl v tom fakt není. Takže jestli tu je mrtvo teď, bude tu mrtvo i pak.
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime04.12.14 20:27

Volnej pohyb? Co je to volnej pohyb? Nikdo Vás nesvazoval, abyste se nemohli volně pohybovat. To že byly nějaké RP zákazy, je jasné, to jsou i na hradě, je to z důvodu nebezpečí, které hrozí. Jenže když se partička 11 dětí vydá hned první den, aniž by znala terén nebo měla pokyny, do Dračí soutěsky, taky mi to nepřijde dosti RP, zvláště hned po té, co ztroskotala lod, zázrakem všichni přežili a měli by být otřeseni a v šoku. Z toho důvodu také zůstali draci prozatím schovaní (chtěli jsme, aby se nováčci postupně naučili hrát řádné RP, než začnou opravdu nebezpečné akce)  Postupně se  draci začali objevovat, mělo se začít učit, rozjela se před ročenková akce, kterou jste zazdili a řešilo ji sotva 5 lidí, rozjely se doplkové akce. Taky mě uplně vytáčelo, že si hru neumíte užít. Pošleme vás do lesa pro ovoce, nebo jiné. Kolik z vás to odemotovalo? Naběhli jste do lesa a za 5 minut se stovkami malin byli zpátky. Mohli jste se v tom Rumunsku naučit spoustu dovedností, které budou postavy v budoucnu nutně potřebovat, ale ne, vás to prostě nebavilo a ohrnovali jste nos i nad dojením krávy. Přitom se u toho dalo užít docela dost legrace. Jenže to byste si museli umět udělat legraci i sami ze sebe že... Čekáte že Vás stále bude někdo vodit za ručičku a servírovat vám indicie přímo pod nos, aniž byste projevili také snahu. Myslíte si, že na hradě se vám někdo bude věnovat více? Tady jsme bývali každý den aktivní, každý den se něco dělo, skákalo se kolem Vás, herních věcí i technických problémů, načež jste prohlásili, že se stejně nudíte. Mě osobně se to tedy dotklo, protože jsem kolikrát hrála i na 3 postavách, vymýšlela akce, připravovala terén pro různé dalšé souteže a věci k akcím (na které se nakonec ani nedostalo), mimo jiné povinnosti pro BO, které mám, a že jich neni málo na úkor mého osobního života a mých blízkých, jsem trávila u Bo denně více času než bych chtěla, a to dlouho do noci. Na hradě sice bude denní vyuka, ale nemůžete očekávat akci každý den po celou herní dobu. Budete odkázani na to, umět se zabavit i sami, protože i my máme jiné povinnosti, jak na hře, tak v real životě. A to že na hradě budete moci kouzlit? To je sice možné, ale nemůžete čekat, že se v prváku budete učit kouzla nějak ohromitelná. A pokud si myslíte, že se hned naučíte kouzla pro vyšší ročníky, tak se také pletete. Máme to ošetřeno. Takže vaše chyba. Já osobně si kladu otázku, máme-li dále marnit čas a hru dále vyvíjet...
Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime05.12.14 7:24

Je trošku zajímavý sledovat nadšení hráčů před pár lety a dnes... Zásahy GM existovaly pouze o víkendu (tedy kromě vyučování, ale s tím se počítá)... Jak jsem se bavil s adminem, všechno záleží ne na nás, ale na vás.
Návrat nahoru Goto down
Katherine Leighton

Katherine Leighton


Posts : 9
Karma : 1
Join date : 14. 04. 13
Age : 28
Location : London, Prague

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime08.12.14 16:42

Já se omlouvám všem hráčům ( hlavně Mikovi) co hrají s mojí postavou, ale v osobním životě mám teď docela problémů a ještě k tomu jsem maturitní ročník. Určitě chci nadále hrát, tak kdyby se na mě nepozapomnělo (jak jsem řekla mě se nezbavíš Miku! ) Sad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime08.12.14 20:10

Tara napsal:
Volnej pohyb? Co je to volnej pohyb? Nikdo Vás nesvazoval, abyste se nemohli volně pohybovat. To že byly nějaké RP zákazy, je jasné, to jsou i na hradě, je to z důvodu nebezpečí, které hrozí. Jenže když se partička 11 dětí vydá hned první den, aniž by znala terén nebo měla pokyny, do Dračí soutěsky, taky mi to nepřijde dosti RP, zvláště hned po té, co ztroskotala lod, zázrakem všichni přežili a měli by být otřeseni a v šoku. Z toho důvodu také zůstali draci prozatím schovaní (chtěli jsme, aby se nováčci postupně naučili hrát řádné RP, než začnou opravdu nebezpečné akce)  Postupně se  draci začali objevovat, mělo se začít učit, rozjela se před ročenková akce, kterou jste zazdili a řešilo ji sotva 5 lidí, rozjely se doplkové akce. Taky mě uplně vytáčelo, že si hru neumíte užít. Pošleme vás do lesa pro ovoce, nebo jiné. Kolik z vás to odemotovalo? Naběhli jste do lesa a za 5 minut se stovkami malin byli zpátky. Mohli jste se v tom Rumunsku naučit spoustu dovedností, které budou postavy v budoucnu nutně potřebovat, ale ne, vás to prostě nebavilo a ohrnovali jste nos i nad dojením krávy. Přitom se u toho dalo užít docela dost legrace. Jenže to byste si museli umět udělat legraci i sami ze sebe že... Čekáte že Vás stále bude někdo vodit za ručičku a servírovat vám indicie přímo pod nos, aniž byste projevili také snahu. Myslíte si, že na hradě se vám někdo bude věnovat více? Tady jsme bývali každý den aktivní, každý den se něco dělo, skákalo se kolem Vás, herních věcí i technických problémů, načež jste prohlásili, že se stejně nudíte. Mě osobně se to tedy dotklo, protože jsem kolikrát hrála i na 3 postavách, vymýšlela akce, připravovala terén pro různé dalšé souteže a věci k akcím (na které se nakonec ani nedostalo), mimo jiné povinnosti pro BO, které mám, a že jich neni málo na úkor mého osobního života a mých blízkých, jsem trávila u Bo denně více času než bych chtěla, a to dlouho do noci. Na hradě sice bude denní vyuka, ale nemůžete očekávat akci každý den po celou herní dobu. Budete odkázani na to, umět se zabavit i sami, protože i my máme jiné povinnosti, jak na hře, tak v real životě. A to že na hradě budete moci kouzlit? To je sice možné, ale nemůžete čekat, že se v prváku budete učit kouzla nějak ohromitelná. A pokud si myslíte, že se hned naučíte kouzla pro vyšší ročníky, tak se také pletete. Máme to ošetřeno. Takže vaše chyba. Já osobně si kladu otázku, máme-li dále marnit čas a hru dále vyvíjet...
Musím se pod to podepsat. Hru jsme připravovali pro vás. Čekal jsem na to nadšení a radost z toho co jsme pro vás připravili, ktera driv vzdycky byla. Jenze neprislo vubec nic a prisl jen stezovani a ohrnovani nosem nad tim co jsme vam dali po 2 roukach práce behem pauzy. To je pro me jako vyvojare neskutecna demotivace a zklamani.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime08.12.14 22:53

Muuu tak já se musím zastat těch cca 5ti jak Tara, řekla . My s Mikem a Michellák logovali skoro furt, a to sme byli online jen my Very Happy .Řešili sme věci a tak, ale pak ono to omrzí , když tam jste jen 2-3 a ostatní jsou fuč. už ani šikana neexistujících zvířatek nás přestala bavit Very Happy.

A máte pravdu, co sem viděla tak velká polovina nerpila sběr a tak (priznám se já to párkrát taky udělala Very Happy ), nevím jak jim vysvětlit že takové věci se mají rpit a ne jen přijít a polootovat.

Zabava posledních přeživších- Vylootuj si první vodu !Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lexi Right

Lexi Right


Posts : 2
Karma : 1
Join date : 23. 09. 14

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime09.12.14 17:49

Mně přijde, že většina nepochopila, že Bradavice jsou škola a hned čekala, že se bude kouzlit a vrhat kletby po spolužácích. Beztak v prváku bude vrchol kouzelnického umění posvítit si na cestu.
Je úplně jedno, kde se děj hry odehrává. Na hradě nebude o moc činností víc než v Rumunsku. Možná se mi to zdá, ale na emoty ve hře reaguje minimum lidí. Kdybych začla emotovat třeba epileptickej záchvat, než si toho někdo všimne, postava se mi udusí nebo si jinak ublíží. A pokud už někdo hraje dobře, patří do kategorie, kde jsou lidi, který moje postava nesnáší, takže jim logicky nepadne kolem krku, ale bude se jim vyhýbat.
Další kapitolou jsou ročenky a hromadný akce - ty zas moc nemusím a já, a to z jednoho prostýho důvodu - vždycky se najde někdo, kdo používá tak úžasný emoty, že bych si radši vypíchla oči než je číst. Na stranu jsou ve hře hráči, o kterým vím, že hrají dobře, jenže se ještě nestačili projevit, např. právě Kath Leighton Smile
Návrat nahoru Goto down
Charlie Sunrice

Charlie Sunrice


Posts : 13
Karma : 1
Join date : 07. 04. 13
Age : 25

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime10.12.14 20:57

Ze začátku jsem do hry chodil hojně. Jenže poté co hráčů začalo ubývat, až nakonec tam byli jen 1-3 hráči. Chodit jsem přestal úplně. Nemělo to cenu. Prvních pár dní co tam už nikdo nechodil jsem si emotoval sám pro sebe(dojil jsem krávy, hrál si s koňmi, koupal se u vodopádů...). Jenomže bez ''publika'' to omrzí. Přesto pořád doufám že se to jednoho dne změní. Keep calm and play Hogwarts-Online
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime11.12.14 3:38

Drahá Lexi Right to vystihla Very Happy . At už máte seběvětší problé, - krvácející rána a nebo oční bulva v čaji....hodně lidí to ingoruje Very Happy , ale sou i tací, kteří se s škodolibou radostí podívají jak si ten čaj z oční bulvy vypijete Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime20.12.14 17:41

Všem na BO bych rád popřál krásné svátky a šťastný Nový rok.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Absolutní offtopinkárna
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Absolutní offtopinkárna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: