Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Absolutní offtopinkárna

Goto down 
+33
Cho Shing
Dawidek
Alison Davis
jedis
Roberto Edward Gwinn
Albert
Mark Linstrom
Katherine Leighton
Laura Swark
Junit
Holy Moonsays
Charlie Sunrice
Arlette Gérard
Calia Chiram
Nikolas Romero
Philip Rosswald
Samuel Galendo
Frayd Rodgers
Maxmillian Phantomhive
Lexi Right
Katharine Ashdown
Rodney Samuelson
Cherice
Christopher James
Alex Coburn
Christelle Gérard
Michael Gregory
Patrick Callson
Michelle McCool
Mike Benes
Sierra Tomball
Tara
Shiloh Fair
37 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Christopher James

Christopher James


Posts : 13
Karma : 0
Join date : 22. 09. 14
Age : 28
Location : Pleione

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime30.09.14 21:35

Ale vy jste nemuseli ignorovat to RP co bylo potom, bez ooc channelu takové věci nikdy neproběhnou normálně,.. just sayin.
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime30.09.14 21:37

Christopher James napsal:
Ale vy jste nemuseli ignorovat to RP co bylo potom, bez ooc channelu takové věci nikdy neproběhnou normálně,.. just sayin.
Budu ignorovat tvoje hloupé provokace...vzhledem k faktu, že ti je 10, řekl bych, že žádnej superman nejseš a z vyšších ročníků bys měl mít nějakej respekt. Takže chill
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime30.09.14 21:43

Také chválím RP a zároveň se chci trochu omluvit. Mně samotné to bylo hodně proti srsti, bohužel má postava je mrcha a když se nelíbíte jejím přátelům, tak se ráda postaví za ně.
Návrat nahoru Goto down
Christopher James

Christopher James


Posts : 13
Karma : 0
Join date : 22. 09. 14
Age : 28
Location : Pleione

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime30.09.14 21:47

Rodney Samuelson napsal:
Christopher James napsal:
Ale vy jste nemuseli ignorovat to RP co bylo potom, bez ooc channelu takové věci nikdy neproběhnou normálně,.. just sayin.
Budu ignorovat tvoje hloupé provokace...vzhledem k faktu, že ti je 10, řekl bych, že žádnej superman nejseš a z vyšších ročníků bys měl mít nějakej respekt. Takže chill

Budeš ignorovat zahrané RP? Co to je za hloupý přístup Very Happy. Upřímně, vůbec nemůžeš znát postavu, kterou RPím a emot padl tak jak padl.. to, že máš nějakou teorii co Chris je nebo není schopný udělat je sice pěkné, ale neznamená to, že podle toho budeš ignorovat něčí RP. Navíc nechápu co je na tom, že z patra spustím vodu na židli, která je přesně pod ním.. a ani by se nemusel moc natáhnout. To, že odlogneš není řešení. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime30.09.14 21:51

Christopher James napsal:
Rodney Samuelson napsal:
Christopher James napsal:
Ale vy jste nemuseli ignorovat to RP co bylo potom, bez ooc channelu takové věci nikdy neproběhnou normálně,.. just sayin.
Budu ignorovat tvoje hloupé provokace...vzhledem k faktu, že ti je 10, řekl bych, že žádnej superman nejseš a z vyšších ročníků bys měl mít nějakej respekt. Takže chill

Budeš ignorovat zahrané RP? Co to je za hloupý přístup Very Happy. Upřímně, vůbec nemůžeš znát postavu, kterou RPím a emot padl tak jak padl.. to, že máš nějakou teorii co Chris je nebo není schopný udělat je sice pěkné, ale neznamená to, že podle toho budeš ignorovat něčí RP. Navíc nechápu co je na tom, že z patra spustím vodu na židli, která je přesně pod ním.. a ani by se nemusel moc natáhnout. To, že odlogneš není řešení. Very Happy

1. Je mi docela jedno, co hraješ za postavu, ale už mám dost expertů, kteří mají absolutní nonrespekt ke starším žákům, takže ano, ignorace je řešení. Jestli chceš bejt super úžasnej a odvážnej, tak si běž hrát jinou hru

2. Ta židle není přesně pod ním

3. Ten odlog mě fakt mrzí. Vím, jak to vypadá, ale mám trochu problémy s widlema
Návrat nahoru Goto down
Christopher James

Christopher James


Posts : 13
Karma : 0
Join date : 22. 09. 14
Age : 28
Location : Pleione

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime30.09.14 21:57

Rodney Samuelson napsal:
Christopher James napsal:
Rodney Samuelson napsal:
Christopher James napsal:
Ale vy jste nemuseli ignorovat to RP co bylo potom, bez ooc channelu takové věci nikdy neproběhnou normálně,.. just sayin.
Budu ignorovat tvoje hloupé provokace...vzhledem k faktu, že ti je 10, řekl bych, že žádnej superman nejseš a z vyšších ročníků bys měl mít nějakej respekt. Takže chill

Budeš ignorovat zahrané RP? Co to je za hloupý přístup Very Happy. Upřímně, vůbec nemůžeš znát postavu, kterou RPím a emot padl tak jak padl.. to, že máš nějakou teorii co Chris je nebo není schopný udělat je sice pěkné, ale neznamená to, že podle toho budeš ignorovat něčí RP. Navíc nechápu co je na tom, že z patra spustím vodu na židli, která je přesně pod ním.. a ani by se nemusel moc natáhnout. To, že odlogneš není řešení. Very Happy

1. Je mi docela jedno, co hraješ za postavu, ale už mám dost expertů, kteří mají absolutní nonrespekt ke starším žákům, takže ano, ignorace je řešení. Jestli chceš bejt super úžasnej a odvážnej, tak si běž hrát jinou hru

2. Ta židle není přesně pod ním

3. Ten odlog mě fakt mrzí. Vím, jak to vypadá, ale mám trochu problémy s widlema

Možná si zapomněl, že hraješ na RP serveru takže by ti takové věci neměly být jedno.. vůbec nevíš co se té postavě honilo hlavou když to dělala. Nemyslím si, že je Chris super odvážnej když to dělal s tím, že nebudeš schopný ho zahlédnout.. a myslím, že na tvrďáky si tu zatím snažíte hrát jenom vy Very Happy. No.. už to vyřešíme tou PMkou, zbytečně to tady nebudem spamovat.
Návrat nahoru Goto down
Lexi Right

Lexi Right


Posts : 2
Karma : 1
Join date : 23. 09. 14

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime30.09.14 22:14

Děkuju za pochvalu a zároveň děkuju i vám za tu akci. Trochu jsem měla strach, že na prváka je moje postava až moc drzá, ale taková proste bude. Doufám, že si uvědomujete, že tohle znamená válku :d
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime30.09.14 22:34

Lexi Right napsal:
Děkuju za pochvalu  a zároveň děkuju i vám za tu akci. Trochu jsem měla strach, že na prváka je moje postava až moc drzá, ale taková proste bude. Doufám, že si uvědomujete, že tohle znamená válku :d
Asi si neumíš představit, jak moc mě to mrzí, ale tuhle válku prostě vyhrát nemůžete. A to né kvůli tomu, že bychom byli nějací bozi, ale vás nikdo nepovede. Nejsem si jist, jak je to s novejma hráčema, kteří byli přijati do vyšších ročníků, ale nebelvír ani mrzimor nemají dostatečně schopné hráče vyšších ročníků. My nemáme prakticky proti komu eRPit. A jako prváci se na moc nezmůžete, což je škoda, protože takhle úplně odpadá jedna z velice zábavných částí hry.
Doufám tedy, že vás od hraní tohle neodradí. Hrajem zlé postavy, ale když se ukážete jako dobří hráči, nevidím důvod, proč vás nepřizvat do společným konverzací. To ukáže jen čas Wink
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime30.09.14 22:43

Tak mě napadá, že by se s tím dalo něco dělat. Je tu plno nováčků a stále plno špatných emotů. Nejsem žádnej expert v RP, ale jsem ochotnej vám v začátcích pomoct. Samozřejmě né ve hře, tam hraju trochu jinačí postavu. Kdo by však měl zájem pokračovat v BO jako lepší hráč a dotáhnout to někam (to zní fakt divně, vzhledem k faktu, že je to jen hra), tak se mi může ozvat na skype: Pikachuiv (Piki)
Moc rád poradím s RP problémy a pomohu doplnit znalosti, nebo vás odkážu na někoho schopného, kdo by vás ve hře mohl vézt.

Jak jsem již řekl, nejsem žádný extra borec, ale chci, aby BO mělo budoucnost a to jste vy.
Takže se nestyďte a klidně pište, chyby jsou všude
albino
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime30.09.14 23:27

Hmm, ale tenhle nápad se mi teda líbí. Kdyby náhodou chtěl využít stejné služby, můj skype je geptalogy (ano já vím, debilní jméno, ale změnit to nejde). A nebojte, možná hraju zlouna nejvyšší kategorie, ale až tak hrozný jako Max snad nejsem. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime01.10.14 7:37

Vůbec jim nevěřte, Max je ve skutečnosti ještě horší a Pikač dává elektrické šoky. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Frayd Rodgers

Frayd Rodgers


Posts : 29
Karma : 0
Join date : 07. 11. 13
Age : 30
Location : Liverpool, Anglicko

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime01.10.14 13:07

Ja by som chcel nadhodiť debatu ohľadom hráčov, ktorý prídu napríklad do Kotla sadnú si a ... mlčia?!? Shocked Sledoval som takto včera asi 3 hráčov, sedeli dobrých 30 minút bez akejkoľvek reakcie, dvoch som chcel vyzvať na rp. Emote - no reaction, say - no reaction. Neviem ako ostatný ale mne kazí pôžitok z hry, keď registrujem okrem rperov týchto afkáčov. To nech si tam radšej sadne nejaké npc pirat
Návrat nahoru Goto down
Samuel Galendo

Samuel Galendo


Posts : 3
Karma : 4
Join date : 20. 09. 14

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime01.10.14 15:58

Frayd napsal:
Ja by som chcel nadhodiť debatu ohľadom hráčov, ktorý prídu napríklad do Kotla sadnú si a ... mlčia?!? Shocked Sledoval som takto včera asi 3 hráčov, sedeli dobrých 30 minút bez akejkoľvek reakcie, dvoch som chcel vyzvať na rp. Emote - no reaction, say - no reaction. Neviem ako ostatný ale mne kazí pôžitok z hry, keď registrujem okrem rperov týchto afkáčov. To nech si tam radšej sadne nejaké npc pirat

Noo pro některé to není právě snadné se tam chytit toho RP a to může být buď z OOC důvodů, že se bojí nějak zapojit a nebo to může být to samé, ale RP. Jako pusťte 10tiletého kluka. Prvně sám někde bez rodiny v krčmě plné dětí které v životě neviděl. Pro některé z nekouzelnických rodin navíc úplně jiný svět. To je třeba případ mé postavy. jednak je příliš nesmělá na to, aby jen tak k někomu přišla a pustila se do konverzace a jednak je to dítě vychované mudly, takže se bojí o to víc ve společnosti, která je pro něj tak cizí.

Mé argumenty samozřejmě neomlouvá lidi co tam afkují, ale no když tam nemáš co dělat a jen tak sedíš a čekáš, že se něco stane snadno to pak sjede k afk.
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime01.10.14 16:11

Samuel Galendo napsal:
Frayd napsal:
Ja by som chcel nadhodiť debatu ohľadom hráčov, ktorý prídu napríklad do Kotla sadnú si a ... mlčia?!? Shocked Sledoval som takto včera asi 3 hráčov, sedeli dobrých 30 minút bez akejkoľvek reakcie, dvoch som chcel vyzvať na rp. Emote - no reaction, say - no reaction. Neviem ako ostatný ale mne kazí pôžitok z hry, keď registrujem okrem rperov týchto afkáčov. To nech si tam radšej sadne nejaké npc pirat

Noo pro některé to není právě snadné se tam chytit toho RP a to může být buď z OOC důvodů, že se bojí nějak zapojit a nebo to může být to samé, ale RP. Jako pusťte 10tiletého kluka. Prvně sám někde bez rodiny v krčmě plné dětí které v životě neviděl. Pro některé z nekouzelnických rodin navíc úplně jiný svět. To je třeba případ mé postavy. jednak je příliš nesmělá na to, aby jen tak k někomu přišla a pustila se do konverzace a jednak je to dítě vychované mudly, takže se bojí o to víc ve společnosti, která je pro něj tak cizí.

Mé argumenty samozřejmě neomlouvá lidi co tam afkují, ale no když tam nemáš co dělat a jen tak sedíš a čekáš, že se něco stane snadno to pak sjede k afk.

Není nic lehčího, než oslovovat další prváky. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že i ti, kteří budou ve zmijozelu, jsou stále ochotní se s váma bavit. Najděte si kamarády mezi sebou, nebo koukněte ke starším ročníkům. Samozřejmě s vyjímkou toho stolu před barem, tam totiž fakt vyhoříte Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime01.10.14 17:23

Příspěvky pod sebou se necitují!
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime01.10.14 19:46

Opravdu chválím RP dvou nejmenovaných prvaček a omlouvám se jim, ale hold Sierra je magor, tudíž když vám o ní někdo starší řekne, že jím je, je to pravda. Jinak nic proti nováčkům nemám. Smile


Naposledy upravil Sierra Tomball dne 01.10.14 23:34, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime01.10.14 20:22

Po vzoru Maxe a Rodnyho i já poskytnu svůj skype kenny.zirat . Klidně přidávejte a napište.
Návrat nahoru Goto down
Frayd Rodgers

Frayd Rodgers


Posts : 29
Karma : 0
Join date : 07. 11. 13
Age : 30
Location : Liverpool, Anglicko

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime02.10.14 0:22

Samuel súhlasím ale zase netvrdím, že mi vadí to mlčanie preto, že vychádza z rp danej postavy. Vadí mi, že daný hráč aspoň nenapíše "vyzerá, že ignoruje a naďalej sleduje muchu v polievke" alebo čo. Skôr som narážal na tých, ktorý sa tvária, že neovládajú verbálnu ani neverbálnu komunikáciu..

Rodney tvoje rp som sledoval a môžem len povedať..počkaj, však ja raz na teba v Rockforte "náhodou" narazím Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Philip Rosswald

Philip Rosswald


Posts : 8
Karma : 1
Join date : 28. 09. 14

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime02.10.14 9:15

Mne sa tiež veľmi páči RPenie štvrtákov a tretiakov. Je tu vidno také vrstvenie, tá puberta a podobné vlastnosti. +1 Wink
Návrat nahoru Goto down
Philip Rosswald

Philip Rosswald


Posts : 8
Karma : 1
Join date : 28. 09. 14

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime02.10.14 21:40

Prepáčte za doublepost, ale práve som sa nechutne smial na situácií, ako Rundle vysvetľoval hospodskému čo je Skype a RP. Very Happy
Myslím, že niektorí hráči tu zrejme nepatria. :/
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime02.10.14 22:55

Není to o tom, že sem nepatří, ale o tom, že si nikde nepřečetli, jak se hraje RP, a nebo jim to nikdo nevysvětlil. Ale nemysli si, že je v tom sám. Když občas koukám na některý vaše emoty, tak je mi taky zle. Takže opravdu radši všem doporučuji pročíst si http://www.bradavice-online.cz/jak-spravne-hrat-rp/ dopodrobna.
Návrat nahoru Goto down
Nikolas Romero

Nikolas Romero


Posts : 7
Karma : 4
Join date : 26. 09. 14
Location : Sever

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime02.10.14 23:19

Na školce byl ale očividně je to buďto uplná guma nebo hodně mladý hráč. Jaká škoda že si tohle nikdy nepročtou ti co to potřebují nejvíc. afro
Návrat nahoru Goto down
Calia Chiram




Posts : 3
Karma : 0
Join date : 26. 06. 14

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime04.10.14 12:02

No, dobrovolně se přiznám, že v Kotli si párkrát za AFKuju. Ale.. ne, že bych nebyla u počítače ale, že třeba něco zrovna řeším a nemám čas nějak reagovat na ostatní. I když můžu řict, že za celou tu dobu, co jsem tam seděla se nikdo ke mě nepřišňořil, takže nejsem zase na tom tak špatně Smile.a když si občas vyskočím uprostřed rozhovoru, tak to není vážně naschvál, ale že jak píšu rychle, tak moje prsty nestíhají zmáčknout mezerník Very Happy..

A k RP.. zatím jsem se s někým takovým, který by vyloženě špatně hrál, nepotkala. Ano, někomu ten určitý smajlík ujede ale nikdo není dokonalý. I sebevíc nejlepšímu hráči se to stane. Pokud to onen hráč nepíše 10x po sobě. To už není v pořádku Smile..
Návrat nahoru Goto down
Frayd Rodgers

Frayd Rodgers


Posts : 29
Karma : 0
Join date : 07. 11. 13
Age : 30
Location : Liverpool, Anglicko

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime04.10.14 16:26

Po pravde som ja za 2,5 hodinky rp na niečo také ešte nenarazil. Asi by som mal zájsť na tú rp škôlku a nie len v krčme sedieť rabbit
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime04.10.14 17:42

Chiram: Výskoky se dají ještě přežít. Horší je mé "úe" místo emotu Very Happy Jediné, co mě utěšuje je, že nejsem jediná komu se to stává a dokonce jsem viděla někoho z GM s podobným problémem. (Ha, ani naši šéfové nejsou dokonalí!)
A teď si vem, že se mi to jednou podařilo na hodině lektvarů... A jak to pak dopadlo

P.S.: To bylo nenápadné promo rozjíždějících se stovek.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Absolutní offtopinkárna
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Absolutní offtopinkárna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: